ATMO-KLIMA

O NAS

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów w Opolu i okolicach to nasza specjalność. Jesteśmy rodzinną firmą, więc od pokoleń znamy rynek. W ofercie mamy urządzenia tylko od renomowanych marek, takich jak SINCLAIR, LG oraz DAIKIN – chłodzą, ogrzewają i oczyszczają powietrze w domach i obiektach użytku publicznego.

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, więc kompleksowo zajmujemy się obsługą klimatyzacji. Jako doświadczona firma dostarczamy i montujemy systemy inteligentnych klimatyzacji VRV lub VRF do wysokich i dużych budynków, zajmujemy się także kontrolą szczelności układów freonowych F-Gazy.

Jesteśmy gwarancją bezawaryjnej i wieloletniej pracy klimatyzatora. Posiadamy niezbędne atesty techniczne i certyfikaty, doradzamy w wyborze urządzenia, a co ważne, działamy na terenie Opola – stawiamy na jakość, a nie ilość.

Nasze wartości

Zbuduj wygodne życie z naszymi klimatyzatorami – napisz lub zadzwoń, ustalimy szczegóły!

Nasza wizja

Uważamy, że życie jest za krótkie, by całe lato męczyć się w dusznych, przegrzanych pomieszczeniach. Chcemy, by każdy cieszył się wygodnym życiem. Dlatego nasze klimatyzatory od renomowanych marek SINCLAIR, LG i DAIKIN pozwalają napawać się dobrym samopoczuciem i zdrowiem nawet w 30-stopniowe upały. Pozwól, by ciepłe miesiące wzbudzały w Tobie tylko dobre wspomnienia!

Nasza misja

Klimatyzatory to nie tylko funkcja chłodzenia – uświadamiamy, że nowoczesne urządzenia z powodzeniem ogrzeją nawet duże pomieszczenie. Stanowią wydajne źródło ciepła zwłaszcza w jesiennym i wiosennym czasie. Chcemy pokazać, jak wielofunkcyjne mogą być klimatyzatory z naszej oferty – dla Twojego komfortu o każdej porze roku!

Co nas wyróżnia?

Profesjonalny montaż

Fachowe doradztwo

Wysoka jakość

Sprawny kontakt

Potwierdzone doświadczenie

Przyjazna atmosfera

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Klimatyzacja, wentylacja i pompy ciepła dla klientów indywidualnych i firmowych.

Klient prywatny

Klient komercyjny

Producenci

Chcemy dawać Ci to, co najskuteczniejsze. Z tego względu weszliśmy we współpracę z wiodącymi producentami systemów klimatyzacyjnych. Różnorodność, wysoka jakość i atrakcyjne ceny – u nas możesz na to liczyć.

Logo Sinclair
Logo LG
Logo Daikin

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

501 192 525

klimatyzacja@atmo-klima.pl